Tel Topfinanc.cz
nebankovni pujcky Topfinanc.cz

Půjčky bez registru

Negativní záznam v registrech dlužníků může výrazně zkomplikovat situaci žadateli o půjčku. Dostat se do registru dlužníků však není nic obtížného. Stačí například opožděné splátka v bance nebo včas neuhrazená faktura mobilnímu operátorovi a získat úvěr u banky pak bývá nemožný. Nejen v takovýchto případech Vám nabízíme nabídku nebankovních půjček bez registru.

Rychlé vyřízení půjčky

Výhodou nebankovních půjček bez registru je velká benevolence k případnému záznamu v registrech, snadné a rychlé vyřízení. U některých typů půjček se můžete setkat s dobou vyřízení řadově v hodinách či minutách. Při vyřízení půjček menších finančních částek není dokonce potřeba téměř nic dokládat  a vše je navíc vyřízeno pouze přes internet.

Bez registru a ručitele

U většiny nebankovních půjček není potřeba ručitel ani zajištění movitým či nemovitým majetkem. Na nebankovní půjčku bez nahlížení do registrů tak dosáhnou i žadatelé s nižším příjmem. Využít můžete půjčky pro zaměstnance neb podnikatele. Tyto půjčky si můžete rozložit až na několik měsíců nebo let.

Sjednání půjčky online

Sjednat si nebankovní půjčku bez registru je velmi snadné. Na webových stránkách vyplnít krátký online formulář, který slouží jako nezávazná žádost o půjčku. Pak jen vyčkáte na telefonát od operátora, který Vám zodpoví případné dotazy a pomůže Vám s výběrem půjčky. U některých typů půjček dochází k osobní schůzce a podpisu úvěrové smlouvy, u jiných půjček dochází k vyřízení online.

Půjčka bez registru a poplatku

Nejen na internetu se můžete setkat z řadou nabídek podvodných společností, které požadují poplatky před poskytnutím půjčky. V naší nabídce naleznete pouze půjčky bez registru, u kterých nepožadujeme poplatky předem. Poskytujeme seriózní služby a vyřízení půjčky je u nás zdarma.