Topfinanc půjčky

722 144 344

Proč si vyřídit půjčku u nás?

Mapa ČR Obchodní zastoupení máme po celé ČR. Zažádat o půjčku tedy můžete odkudkoliv.
Ruka Naše široká nabídka nebankovních produktů Vám nabízí dostupnější a výhodnější podmínky.
Počítač Nebankovní půjčku si u nás můžete vyřídit snadno a rychle i přes internet nebo telefon.

Nebankovní půjčky

Řešíte nečekané výdaje v rodinném rozpočtu? V bance Vás odmítli z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků? Nejen v těchto případech můžete využít nebankovních půjček, které nabízí dostupnější podmínky a rychlejší vyřízení. V naší nabídce naleznete několik variant půjček a úvěrů, díky tomu můžeme našim klientům nabídnout více možností za výhodnějších podmínek.

Typy nebankovních půjček

Nebankovní půjčky jsou zaměřeny na dostupnost a rychlost vyřízení. V naší nabídce naleznete:

  • Krátkodobé půjčky do 5000 Kč – tento typ nebankovní půjčky nabízí nejrychlejší způsob, jak získat peníze. Doba splatnosti je max. 35 dní. Vyřízení půjčky probíhá přes internet a zažádat si o ni můžete přes online žádost. K posouzení žádosti dochází během pár minut a peníze jsou žadateli převedeny na účet ihned po schválení. Půjčku tedy můžete získat na účet již během několika málo minut.
  • Půjčky bez registru s doložením příjmu – o půjčku s doložením příjmu mohou žádat zaměstnanci a podnikatelé, kteří mohou doložit příjem. Půjčit si můžete 10000 – 80000 Kč s možností rozložení splátek až na 48 měsíců. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit v průběhu splácení.
  • Hotovostní půjčky – jestliže nevlastníte bankovní účet nebo pokud Vám vyhovuje raději vyplacení peněz v hotovosti, pak jsou tu pro Vás k dispozici hotovostní půjčky, které Vám přineseme až k Vám domů nebo Vám budou vyplaceny na určených místech.
  • Půjčky se zástavou nemovitostí (americká nebankovní půjčka) – nebankovní hypotéka nabízí nejnižší úrokové sazby, možnost získat až 5mil. Kč s možností rozložení splátek až na 20 let. Nebankovní neúčelová hypotéka je proto často používána ke konsolidaci stávajících dražších úvěrů a půjček.

Půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru nabízí dostupnou možnost jak získat peníze i těm, kteří se například kvůli opožděným splátkám dostali do registru dlužníků. V naší nabídce naleznete půjčky bez nahlížení do registrů nebo půjčky, které případný záznam v registrech tolerují. Posouzení půjček je navíc individuální a zohledňují se zde i případné vedlejší příjmy.

Snadné vyřízení půjček online

Vyřídit půjčku si u nás můžete snadno a během pár minut. Nejprve si zvolte typ nebankovní půjčky a poté vyplňte jednoduchou online žádost. V brzké době po odeslání vyplněné online žádosti Vás budeme kontaktovat s nabídkou předschválených půjček. Po výběru půjčky Vám připravíme úvěrovou smlouvu a domluvíme schůzku s úvěrovým zástupcem ve Vašem regiónu. Půjčku si u nás můžete ale také vyřídit online bez nutnosti osobní schůzky. Úvěrovou smlouvu Vám v těchto případech zašleme přímo na Váš email.